Služby a produkty, které potřebujete

Dlouholeté zkušenosti s pojištěním, které už měl nebo znal někdo z vašich strýců či babiček, nabízí Hasičská vzájemná pojišťovna, u nás funguje tato pojišťovna již od roku 1900. Jak už sám název vypovídá, tato pojišťovna vznikla díky sjednocení hasičů, kteří chtěli mít vlastní, spolehlivou pojišťovnu nejen sami pro sebe, ale i pro ostatní občany. Pojištění staveb, bydlení, povinné ručení, havarijní pojištění, životní pojistky nebo cestovní pojištění, to vše si můžete u Hasičské vzájemné pojišťovny uzavřít.

Číst dále

Cokoliv, co si přejete, můžete mít

Na dovolenou, na dárky, na nový mobil, na pračku či sedací soupravu, si můžete bez problémů půjčit prakticky kdekoliv, v bance i v nebankovním sektoru. Provident půjčky jsou hodnoceny, jako jedny z nejlepších mimo bankovní sektor. Finanční poradce přijde až k vám domů, zhodnotí vaší situaci a i finance, které potřebujete. Od Providentu máte peníze skoro okamžitě, stačí dohodnout jen platební podmínky a výši vámi požadované půjčky.

Číst dále

Pojištění pro vás

Tak jako je více než důležité mít pojištění domácnosti, nemovitosti, úrazovou pojistku, tak i majitelé či provozovatelé motorových vozidel, musí mít uzavřené pojištění vozidel. Pojištění vozidel v naší republice nabízí mnoho pojišťoven, ceny se liší, proto není nic jednoduššího vybrat si takovou pojišťovnu, která vás svou nabídkou zaujme. Pojištění vozidel je nutností ze zákona, bez pojištění byste neměli s vozidlem či motorkou ani vyrazit na pozemní komunikaci.

Číst dále

Druhy pojištění

Většině lidí se při jako pojištění většinou vybaví pouze pojištění majetku, které je pochopitelně pro spoustu z nás jasnou volbou, jelikož jen velmi těžko se člověk smiřuje se ztrátami na majetku, když dojde třeba ke krádeži anebo k nějakým nešťastným náhodám. Určitě je ovšem nutné připomenout například povinné ručení. To tvoří jednu z hlavních složek pojišťovacích produktů mnoha společností.

Číst dále