Návod pro zdravé vlasy

Mít pěkně upravené vlasy tak, aby přitom působily dokonale a zdravě není vždy jednoduché. Je třeba se o ně starat a dbát na to, aby nebyly vystavovány zbytečné zátěži. Ne vždy je výhodné používat kosmetické přípravky, protože iv nich se nachází množství chemických látek, které jim škodí av důsledku nich tak nemusíte dosáhnout kýžený efekt. I když reklama slibuje lesk a dokonalý vzhled, na jejich zdraví se to může odrazit. Pokud je chcete mít každý den krásné a zdravé, měli byste znát pár jednoduchých rad.

Číst dále

Jak správně vybrat nejen plovoucí podlahu

I ta nejkrásnější a nejdražší podlaha, kterou jste si vybrali, se může nakonec ukázat jako nejméně kvalitní. Ovšem ne chybou výrobce, ale nesprávným výběrem. „Každý materiál má jiné předpoklady pro využití v daném prostoru. Zájemce by měl proto tyto podmínky specifikovat prodejci podlahy ještě předem“, upozorňuje obchodní ředitel KPP pro ČR Radomír shromáždil. Dřevo v předsíni či v kuchyni totiž nemusí být vždy nejlepším řešením a krytina, kterou máte v obýváku nemusí být tou nejvhodnější do koupelny nebo dětského pokoje. Garancí zachování podlahy v nejlepším stavu je právě její správný výběr. Číst dále

Otužování – prevence před chorobami

Na podzim či v zimě nás často nemine nepříjemné studené a sychravé počasí. Na imunitní systém jsou kladeny zvýšené nároky kvůli vlhkému počasí – počet nachlazení, kýchání, smrkání a chřipkových epidemií stoupá. Nachlazením se sice nedá vždy zabránit, ale pomocí určitých preventivních opatření lze imunitu posílit. Připojte se k otužilci, kteří neznají rýmu as respektem jejich obcházejí všechny zimní neduhy.

Číst dále

Ženy v Saúdské Arábii hlídají na hranicích elektronické obojky!

Vláda v Saúdské Arábii minulý týden spustila elektronický systém, který umožňuje sledovat ženy při přechodu hranicemi. Pokud se jakákoliv občanka konzervativní země pokusí vycestovat, její poručník o tom informuje SMS jejího muže. A to i v případě, že cestují spolu. Automatické rozesílání krátkých textových zpráv je součástí systému elektronických pasů zavedených Rijádu v loňském roce.

Číst dále

Výtězem Československo má talent se stal Josef Pavlusík

Slzy, radost i hněv! Show Česko Slovensko má talent už po tomto víkendu zná svého vítěze. Stal se jím Jozef Pavlusík, který se dojetím přímo na pódiu rozplakal. V rozpačitém duchu se však nesl celý finálový večer. Své o tom ví i porotkyně Lucie Bílá. Po slovech chvály a obdivu, totiž porotkyně dala najevo své zhnusení. Přičinil se o to soutěžící Alex Dowis, který si jedním slovem proti sobě poštval množství lidí.

Číst dále

Firma nutila zaměstnance k polonahým aktům!

Snímky polonahých zaměstnanců vedly k vnitřnímu vyšetřování u největšího ruského mobilního operátora OAO Mobile TeleSystems (MTS). Podle pracovníků šlo o krutý trest vedoucího pobočky ve městě Naberezhnye Chelny na jihu země, který je donutil fotit se bez šatů. Skandál propukl poté, co se erotické fotografie personálu pouze v plavkách, objevily na internetu. Podle zaměstnanců byly lascivní záběry pořízené pod nátlakem vedení, to však svou vinu popírá.

Číst dále

Oblečení značky Zara obsahuje rakovinotvorné látky!

Jeden z největších módních řetězců na světě Zara čelí obrovskému skandálu. V oblečení, které prodává, se totiž našlo barvivo, které může vést ke rakovině. Děsivé informace zveřejnila organizace Greenpeace, která zkoumala několik desítek módních značek včetně Levi ‚, Mango, H & M a Calvin Klein. „Toto je opravdu velký úlovek. Zara ročně vyrobí okolo 850 milionů kusů oblečení. Na základě toho si umíte představit, jakou toxickou stopu to zanechává na naší planetě,“ poznamenala aktivistka proti toxickým látkám Li Yifangová z východoasijské pobočky Greenpeace.

Číst dále

Di Matteo po zlých výsledcích již není trenérem Chelsea

Špatné výsledky a nepřesvědčivé výkony Chelsea Londýn stáli místo italského trenéra Roberta Di Mattea (42). O jeho odvolání z funkce uvědomí klub v prohlášení na oficiální stránce. „Výsledky ani výkony nejsou dobré a majitel Roman Abramovič cítí, že je nutná změna, aby se klub ubíral správným směrem před rozhodující částí sezóny. Cílem je zůstat co nejvíce konkurenceschopný a bojovat o trofej v každé soutěži. Majitel děkuje Robertu za odvedenou práci, pomohl nám při historickém triumfu v Lize mistrů a v FA Cupu. Nikdy nezapomeneme na jeho obrovský přínos pro tento klub, zapsal se tu do historie v klubu bude vždy vítán,“uvádí se ve stanovisku.

Číst dále