Intimní holení i v zimě?

V létě se už podobnou dilematem nezabýváme. Tělo jde na odiv, takže chloupky jdou dolů a hotovo. Co však v zimě, kdy jsme zachumlaný do několika vrstev a pod kalhotky nám vidí jen ten nejbližší člověk ze všech? Holit, zda nechat tak?

Číst dále

Ani horko ani zima elektronice neprospívá

Horké letní dny trápí nejen lidi ale i jejich elektronických pomocníků. Počítače, notebooky, mobilní telefony, fotoaparáty av podstatě každá elektronika je citlivá na vysoké nebo extrémně nízké teploty. Trpí komponenty a baterie. V některých případech mohou vysoké teploty dokonce napomoci k znefunkčnění zařízení.

Číst dále

Podzimní zahrada: péče o trávník

Trávník je vizitkou vaší péče o zahradu a dům, to však vyžaduje celoroční péči. Jen v hustém a dobře pěstěném trávníku vyniknou další rostliny a květiny, které zkrášlují okolí vašeho domu. Jelikož na podzim už trávník velmi neroste, čeká vás poslední sekání v tomto roce. Když trávník posekáte, je dobré použít hnojivo s vyšším obsahem draslíku kvůli lepšímu snášení mrazivých teplot, které zanedlouho přijdou. Pokud je ale trávník velmi zanedbaný, doporučuje se použít i vertikutátor, který „navrátí trávníku život“. Když je poškozen více než z poloviny, je jednodušší a efektivnější založit trávník nový.

Číst dále