Počet obětí stoupá: Požár na studentské diskotéce si vyžádal už 235 životů

Počet obětí nedělního požáru v nočním klubu v Brazílii stoupl na 235 poté, co v noci na dnešek vážným popáleninám v nemocnici podlehl 21-letý muž. Informovala o tom agentura DPA, podle níž bratr nejnovější oběti také zemřel při požáru v klubu Kiss v univerzitním městečku v Santa Maria. V nemocnici je stále přes 100 lidí.

Číst dále

Zoufalý otec najal „vrahy“, aby zabili jeho syna v online hře!

Virtuálních “ vrahy “ si najal jistý čínský otec, aby zabili jeho syna, respektive jeho avatara v online počítačové hře. Muž, jehož místní tisk identifikovala jen rodovým jménem Feng, si prý dělal starosti s tím, kolik času jeho nezaměstnaný třiadvacetiletý syn tráví na síti a doufal, že když bude ve virtuálním světě zavražděn, odradí ho to od dalšího hraní.

Číst dále

Gepard finance pomůže s finančními otázkami

image4Finanční produkty skýtají mnohá úskalí a vyznat se v nich není příliš jednoduché. Spousta společností nabízí zaručené rady s různými finančními záležitostmi, nicméně ne všechny jsou zrovna důvěryhodné a z hlediska nabídky služeb komplexní. Jestliže potřebujete opravdovou jistotu, můžete vsadit na služby společnosti Gepard finance. Ta nabízí spoustu finančních služeb. Jedná se o společnost, která již funguje od roku 2003 a již v roce dosáhl její objem zpracovaných hypoték na celkových úctyhodných 30 miliard korun. Gepard finance je brokerskou společností zabývající se hlavně finančním poradenstvím a hledáním cesty společně s klienty k ekonomicky nejvýhodnějšímu řešení jejich situace. Číst dále

Cartridge, tonery, náplně do tiskáren, vše na jednom místě

Tisk nejrůznějších dokumentů, jako jsou smlouvy, studijní materiály, kopírování vysvědčení či třeba jen fotky z dovolené – to vše vyžaduje spoustu papírů i inkoustu a tak již dávno dalo mnoho uživatelů PC a jiné techniky přednost vlastní tiskárně, než aby za služby tisku a kopírování platili soukromým firmám.

Číst dále

Následky amnestie: trestanec zabíjel pár hodin po propuštění!

Jen několik hodin byl na svobodě po české prezidentské amnestii 55-letý muž. Policie ho zadržela v případě smrti muže v chatové kolonii u přehrady Skalka v okrese Cheb. V pátek večer ho už obvinila z těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti a podá návrh na uvalení vazby. Informovala o tom dnes česká zpravodajská webová stránka Novinky.cz.

Číst dále