Nejen průmyslová rychloběžná vrata

Kvalitní rychloběžná vrata jsou pro každý podnik výbornou investicí do budoucna. S dobře zvolenými vraty totiž ušetříte nejen svůj čas, také ale snížíte úniky tepla tam, kde je to zapotřebí a získáte i další výhody. Slušnou nabídku kvalitně a profesionálně provedených vrat naleznete u společnosti Univer Tech s.r.o.. Vrata této společnosti jsou vyráběna z silné PES fólie doplněné nejrůznějšími výztužemi, navíc i s pozinkovanými kovovými součástmi. Pro dobrou funkčnost dveří je však zapotřebí udělat ještě více – kupříkladu dobře zvolit vrata podle prostředí, do kterého je chcete zasadit a způsobu ovládání. Neposledním kritériem je pak i bezpečnost vrat.

Číst dále

Končí nejkontroverznější papež novodobé církve: Hitlerjugend a pedofilní skandály!

Většinu křesťanů zpráva o rezignaci papeže Benedikta XVI.. šokovala. Našli se však i tací, kteří ji přivítali. Důvodem je to, že Joseph Ratzinger se stal jedním z nejkontroverznějších papežů posledního období. Mohou za to různé skandály, ve kterých osobně figuroval nebo jim musela čelit katolická církev.

Číst dále

Začíná se proces s brutálními násilníky indické studentky († 23): Hrozí jim trest smrti

V Indii se v úterý začíná ostře sledovaný proces s paticí mladíků podezřelých z brutálního znásilnění mladé ženy. Obvinění vůči mužům zahrnují vraždu, hromadné znásilnění a únos. Prokuratura tvrdí, že má proti mužům přesvědčivé důkazy včetně oblečení se stopami krve, DNA, nahrávek mobilních telefonů či výpovědí očitých svědků.

Číst dále