Kýč jak bič

garden-gnome-1428984-mModerní design se vyznačuje vysokou benevolentností prakticky ve všem. Najít opravdu něco hezkého dnes není vůbec jednoduché a často nám situaci neusnadňují ani mnozí obchodníci, kteří nabízejí nevkus na druhou. Typické jsou v tomto ohledu třeba mnohé památkové upomínkové předměty, jichž je v různých stáncích na poutních místech více než dost. Dětí z těchto věcí doslova šílí, nicméně vy jako lidé s určitým vkusem se snažíte dětem jakkoli vysvětlit, že se jedná o nevkus nejvyšší kategorie.
Číst dále

Retro brašna vypadá zajímavě

OLYMPUS DIGITAL CAMERANávrat mnohých retro věcí je poměrně diskutovanou tematikou a v současnosti se vrací spousta opravdu zajímavých nových věcí. Typické je v tomto ohledu především oblečení, jež vypadá mnohdy skutečně stylově. Vybírat si lze jak třeba z různých kalhot a sukní anebo svetrů či triček v retro stylu. Poměrně zajímavě ale vypadají i další doplňky, jež svou vizáží připomínají třeba léta osmdesátá. Jako příklad uvádíme různé retro tašky a batohy.

Číst dále

Originální vizitka jako předpoklad úspěchu

phpThumb_generated_thumbnailjpegKvalitní vizitka je základem obchodního úspěchu. Pokud jednáte se svým potenciálním obchodním partnerem a v průběhu jednání vytáhnete vizitku, která svým vzhledem spíše odpudí, pak budete mít po obchodu. Takováto situace je poměrně zbytečná, jelikož možností realizace vaší vizitky je obrovské množství. Výbornou volbou je web tisknisi.cz, který nabízí z pohledu návrhu a výroby vizitek skvělé možnosti. Buďme ale konkrétnější a podívejme se na tyto výhody podrobněji.

Číst dále

Vyberte si kvalitní rybářské vybavení

fisher-1205514-mNákup kvalitního rybářského vybavení dnes může být doslova hračkou. Zakoupit rybářské pruty anebo jinou rybářskou výbavu můžete buď na internetu, anebo kamenné prodejně. Optimální je ovšem zejména kombinace obou variant. Tu nabízí společnost T-Sport, která vlastní jednak eshop a jednak kamennou prodejnu na Kladně. Tato společnost je na trhu již celý 21 let a nabízí nejširší sortiment rybářských potřeb. Vyberete si tedy i v případě, že patříte mezi opravdu náročné rybáře. Buďme ale konkrétní a podívejme se na konkrétní sortiment a některé tipy na rybářské pruty.

Číst dále