7 rychlých super triků jak zahnat chuť znovu jíst

evitalVánoční svátky jsou pro naši postavu doslova katastrofou. Všechny dobroty a pojídání při lenošení se na nás lepí v ​​podobě tukových polštářků a navíc nám “ roztahuje žaludek „, takže stále potřebujeme něco jíst. Máme pro vás pár zaručených triků jak zahnat pocit, když opět dostanete chuť něco sníst .
Když to na vás přijde :
Pusťte si rychlou taneční hudbu
Vaše tělo si ptá energetickou dávku, tak mu ji poskytněte ! Energická hudba vás tak nabije a odláká vaši mysl, že na jídlo si ani nevzpomenete .
Zhluboka dýchejte dvě minuty
Soustřeďte se na svůj dech a na nic jiného nemyslete, na pět nádech, na tři zadržet, na pět výdech. Dvě minuty a resetujete si hlavu myšlenkami na jídlo .
Vyčistěte si zuby
Za chutí něco opět sníst jsou i vaše chuťové pohárky, které si ptají další dávku. Oklamejte je . Vyčistěte si zuby a na další lahodné sousto určitě zapomenete.
Dejte si lesk na rty
Lesky na rty bývají většinou ochucené a parfémované nějakou ovocnou vůní. Dokáží vaše choutky dokonale zmást .
Podívejte si nějaké vtipné videa
Humor je skvělou náhradou za jídlo. Přečtěte si pár vtipů nebo si pusťte nějaké vtipné videa na internetu. Na přejídání určitě zapomenete.
Jděte se projít
Čerstvý vzduch vám udělá dobře a na chuť na jídlo určitě zapomenete. Po procházce si udělejte horký bylinkový neslazený čaj.
Dejte si žvýkačku
Mentolová chuť spolehlivě zažene chuť na jídlo. Navíc žvýkání žvýkačky oklame vaše smysly a nahradí chuť znovu něco jíst.

 

zdroj: feminity.zoznam.sk

2 thoughts on “7 rychlých super triků jak zahnat chuť znovu jíst

Napsat komentář