Detekovaný server je to nejlepší řešení

Opravu náročné internetové projekty si zaslouží a dokonce i vyžadují kvalitní servis. Ukazuje se, že dedikované servery v sobě spojují vysoký výkon, bezpečnost i stabilitu a na rozdíl od virtuálních serverů nejsou sdílené s dalšími projekty. Celkově je tak toto řešení výhodné pro všechny ty, kteří rádi přenechají starosti o HW serveru jiným a přitom požadují vysoký výkon nesdíleného serveru. Dedikáč, jež naleznete v datovém serveru Coolhousing, představuje onu zmiňovanou kvalitu a výkonnost – o bezpečí serverů se totiž stará tolik důležité, nepřetržité chlazení, stejně tak nepřetržité dodávky elektrické energie i internetové připojení zahrnující IPv4/IPv6 adresy a BGP směrování.

Konkrétně zahrnuje nabídka Coolhousing servery značek Hewlett Packard a Supermicro.

Hewlett Packard se obecně řadí mezi nejvýznamnější výrobce serverů. Nabízejí tak vynikající spolehlivost a stabilitu, s níž je možné pokrýt nároky pro běh malých internetových projektů, ale také náročných aplikací nebo i provoz více služeb. Nabídka Coolhousing představuje aktuální přehlídku těchto serverů – v současné době jsou to HP Compaq 4300, HP Compaq 8300, nebo třeba HP Proliant dl320 Gen 8. Měsíční poplatky za tyto dedikované servery začínají již na 1 117 korun, všechny pak získáte s nulovým zřizovacím poplatkem a příjemnou možností odkoupit tento server po 24 měsících za 59 korun. Tyto HP servery jsou dále zajímavé například možností vzdálené správy prostřednictvím KVM over IP nebo HP iLO, sdílenou konektivitou 100 Mbps nebo i neomezenými datovými přenosy.

Dedikovaný server Supermicro je nabízen jako výkonné řešení, přitom však za nízkou cenu. I ten nejlevnější, jehož měsíční poplatek činí 782 korun, poskytne veškerý výkon potřebný pro provoz menší webové prezentace, ale i pro provoz náročnějších projektů seženete v této kategorii kvalitní server za rozumnou cenu. Opět platí, že za zřízení serveru nezaplatíte vůbec nic a po dvou letech můžete server odkoupit za symbolických 59 korun. I zde je nabízená sdílená konektivita 100 Mbps či neomezené datové přenosy.

Coolhousing hosting také nabízí nonstop zákaznickou podporu, restarty serverů na požádání a zajímavá je také možnost zvolit si operační systém. Servery jsou totiž dodávány bez OS a ta je jeho volba zcela na vás. Dokonce máte možnost OS nainstalovat prostřednictvím KVM over IP nebo vám systém mohou na přání nainstalovat administrátoři Coolhousing. Volitelné je také platební období – platby za server můžete odesílat měsíčně, čtvrtletně, pololetně, ale klidně i ročně.

Napsat komentář