Firma nutila zaměstnance k polonahým aktům!

Snímky polonahých zaměstnanců vedly k vnitřnímu vyšetřování u největšího ruského mobilního operátora OAO Mobile TeleSystems (MTS). Podle pracovníků šlo o krutý trest vedoucího pobočky ve městě Naberezhnye Chelny na jihu země, který je donutil fotit se bez šatů. Skandál propukl poté, co se erotické fotografie personálu pouze v plavkách, objevily na internetu. Podle zaměstnanců byly lascivní záběry pořízené pod nátlakem vedení, to však svou vinu popírá.

Julia Biktimirova z MTS přiznala, že fotografie opravdu vznikly v jejich pobočce, ale odmítla verzi , že by šlo o trest. Podle ní bizarní nápad vzešel z hlav samotných zaměstnanců a nějaký propuštěný pracovník se nyní snaží jeho prostřednictvím očernit společnost. Jedním z takových je například Sergej R., který však tvrdí, že už nemohl vydržet to ponížení a urážku, a tak musel napsat prohlášení. Ve společnosti nyní probíhá vnitřní kontrola a hledá se osoba, která zveřejnila fotky na internetu.

MTS kromě Ruska působí také v Uzbekistánu, Arménii, Bělorusku či na Ukrajině. Celkově má ​​přibližně 100 milionů zákazníků.

zdroj topky.sk

Tento článek je v kategorii Různé.

Napsat komentář