Havarijní pojištění od Generali pojišťovny

Havarijní pojištění je pojištěním dobrovolný. I přesto jej využívá stále více majitelů motorových vozidel, které se tak snaží chránit sebe i svůj vůz před škodami, ke kterým nemusí dojít pouze v důsledku nehoda, ale jedná se také o případy poškození či zničení živelnou události, vandalismem nebo krádeží vozdila.

Generali pojišťovna nabízí celkem tři varianty havarijního pojištění. VariantaKASKO je určená všem, které si chtějí pojistit své vozidlo proti všem rizikům (all risk) nebo rizikům vybraným. V případě nehody je pak jedno, kdo nehodu způsobil. Velmi výhodné je  uzavřít si pojištění sdružené, které zahrnuje kromě havarijního pojištění také povinné ručení a nadstandardní bezplatné asistenční služby.

Alternativou ke klasickému havarijnímu pojištění je MINIKASKO, které vozidlo chrání před neodvratitelnými riziky (střet se zvěří, živelní škody, požár, výbuch, vandalismus). Výhodou je nižší pojistné. Pro vozidla, která jsou starší 6 let je určena varianta RETRO se zvýhodněným pojistným a rozsahem All Risk.

Napsat komentář