Havarijní pojištění od Triglav pojišťovny

Vlastnictví vozidel je spojeno s řadou nepříjemných rizik, nejen materiálními, ale i zdravotními. Zdravotní důsledky jsou vždy nejhorší. Můžeme se však vyhnout nepříjemným finančním dopadům a ztrátám na majetku. Řešením je tedy havarijní pojištění. Triglav pojišťovna nabízí výhodné havarijní pojištění pro všechna silniční motorová vozidla, přívěsy, návěsy a traktory.

Havarijní pojištění vám zajistí dostatečnou pojistnou ochranu a úhradu škod a nákladů spojených s rizikem poškození či zničení vozidla v důsledků havárie , živelné události, vandalismu a také odcizení vozidla. Můžete si vybrat ze tři možných variant. První a nejkvalitnější varianta vás ochrání v případě havárie, živelné události, odcizení vozidla a také pádu věci či nárazu. Druhá varianta vám zajistí pojistnou ochranu pro případ havárie, živelné události, pádu věci a nárazu a třetí varianta je pojištěním pro případ odcizení vozidla.

Součástí základního rozsahu jsou asistenční služby platné v ČR i Evropě. Zároveň máte nárok na bonus za jízdu bez nehod (až 60 %), možnost převod tohoto bonusu na jiného rodinné příslušníka a také slevu, pokud se uzavřete havarijní pojištění a povinné ručení v rámci jedné pojistné smlouvy. K havarijnímu pojištění si rovněž můžete vybrat dodatkové pojištění (pojištění skel, zavazadel, úrazu, atd.).

Napsat komentář