Kate Middleton prý už vybrala jméno pro dítě: Takto se má jmenovat!

Jen nedávno manželka britského prince Williama, vévodkyně Kate, nechtěně prozradila pohlaví miminka, které čeká. A už na veřejnost pronikla informace io tom, jak by se měla dcerka volat. Výběr jména příliš velkým překvapením není.

Královský pár se rozhodl, že děťátko pojmenuje po několika rodinných příslušnících, aby si je tímto způsobem uctil. Půjde prý o kombinaci jmen královny Alžběty II., Zesnulé Williamovy matky Diany a matky Kate, Carole. Celé jméno holčičky by tak mělo znít Elizabeth Diana Carole. Informaci jako první zveřejnil americký magazín US Weekly a krátce po něm i několik britská média.

Buckinghamský palác to ještě sice nepotvrdil, ale to neudělal ani v případě pohlaví miminka, které se má narodit v červenci. Vévodkyně z Cambridge se ale minulý týden prořekla a prozradila, že to bude holčička.

Stalo se tak během návštěvy National Fishing Heritage Centre v anglickém přístavním městě Grimsby, kde jí jistá Diane Burton věnovala plyšového medvídka. Kate odpověděla: „Děkuji, vezmu si ho pro svou d-,“ no větu nedokončila. Další žena, která stála nedaleko, se jí hned zeptala, zda chtěla říct „dceru“. Červenající se Catherine nejprve prohlásila, že pohlaví miminka nezná a později uvedla, že ho zatím nechtějí prozradit.

zdroj topky.sk

Napsat komentář