Matka své dceři (14) koupila spermie a nutila ji otěhotnět!

Britka přinutila svoji 14-letou adoptivní dceru otěhotnět spermiemi koupenými přes internet po tom, co už nemohla mít vlastní děti a úřady jí odmítly i další osvojení. Dívka, tapeta, porodilo dva roky po pravidelném oplodňování, protože bylo příliš vyděšené na to, aby dokázalo despotické matce odporovat.

Žena, která nemůže být jmenována z obavy před identifikací dcery a vnuka, si odpykává pětiletý trest odnětí svobody poté, co se přiznala k týrání. Podrobnosti o šokujícím případě se dostaly na veřejnost díky souhlasu k odtajnění soudního rozhodnutí.

V něm se uvádí, že matka si adoptovala tři děti ze zahraničí, protože sama kvůli svému zdravotnímu stavu podstoupila sterilizaci. Když jí úřady zamítly osvojení čtvrtého potomka, obrátila se na svou dospívající dceru.

Za dva roky se muselo holčička oplodnit sedmkrát, a to ve svém pokoji pomocí injekční stříkačky naplněné spermiemi. Muselo si dělat pravidelné výplachy a držet zvláštní dietu, která měla podpořit narození dcerky. V 14 letech pravděpodobně poprvé potratila, ale o dva roky přivedla na svět zdravé děťátko.

Po jeho narození se však plány zvrhlé ženy začaly hroutit. Porodní asistentky byly zděšené „ctižádostivou a necitlivou“ matkou, která se snažila zabránit dívce novorozence kojit a když se ho pokusila odnést z nemocnice, přivolali pracovníky z oddělení pro ochranu dětí. Informoval portál thesun.co.uk.

zdroj topky.sk

Tento článek je v kategorii Různé.

Napsat komentář