Mezonetové byty

Pojem mezonetové byty je velmi často skloňovaný hned z několika prostých důvodů. V první řadě je nutné poznamenat, že hlavní devízou takovýchto bytů je stoprocentně jejich velikost. Na rozdíl od klasických bytů v panelových domech, jsou tyto byty opravdu velmi prostorné.

Tato skutečnost vychází již ze samotného slova mezonet, které vyjadřuje tu skutečnost, že se jedná o byty, které zabírají prostor ve dvou patrech. Reality, v nichž se takovéto byty nacházejí, jsou vesměs klasické rodinné bytové domy. Není ovšem problém také neprojektovat hezký mezonetový byt třeba i v panelovém domě. Prostory jsou zde ovšem do značné míry stísněné.

Byty na prenajom v Petržalke jsou také z hlediska mezonetu poměrně kvalitní. Najít se v tomto východoslovenském městě dají i takové mezonetové byty, které jsou hodně hezké a je možné si je pouze pronajmout. Není zapotřebí si je ihned kupovat. Hodně zajímavou volbou jsou určitě i byty na predaj v Košiciach, které je možné zakoupit i v mezonetové variantě, ovšem za cenu, která pochopitelně klasické byty značně převyšuje.To ovšem většinou budoucím majitelům mezonetových bytů nevadí, jelikož se často jedná o poměrně movité lidi.

One thought on “Mezonetové byty

Napsat komentář