Nejen průmyslová rychloběžná vrata

Kvalitní rychloběžná vrata jsou pro každý podnik výbornou investicí do budoucna. S dobře zvolenými vraty totiž ušetříte nejen svůj čas, také ale snížíte úniky tepla tam, kde je to zapotřebí a získáte i další výhody. Slušnou nabídku kvalitně a profesionálně provedených vrat naleznete u společnosti Univer Tech s.r.o.. Vrata této společnosti jsou vyráběna z silné PES fólie doplněné nejrůznějšími výztužemi, navíc i s pozinkovanými kovovými součástmi. Pro dobrou funkčnost dveří je však zapotřebí udělat ještě více – kupříkladu dobře zvolit vrata podle prostředí, do kterého je chcete zasadit a způsobu ovládání. Neposledním kritériem je pak i bezpečnost vrat.

Obecně se pak nabízejí tři základní typy vrat – rychloběžná vrata Sperol Standard, Sperol – Profit i řada zvaná Sperol Speed.

Vrata z řady Sperol Standard se řadí mezi výrobky určené hlavně do interiérů, kde jsou vhodná především pro otvory o ploše až 12 metrů čtverečních. Rychlost otevírání a zavírání těchto vrat pak dosahuje k osmi metrům za sekundu.

Další řadu pak tvoří vrata typu Sperol – Profit. Jsou vhodná i jako venkovní vrata – svému zpracování totiž vděčí schopnosti odolat větrnému zatížení až 80 km/h. Tato vrata totiž sestávají z trubkových výztuh s integrovanými výplněmi, které zvyšují jejich odolnost. Jejich šíře přitom může dosahovat až dvanácti metrů a celkový obsah plochy může být i 24 metrů čtverečních. Rychlost navíjení pak dosahuje až k 0,8 m/s.

Poslední, exkluzivní řadu utváří průmyslová rychloběžná vrata Sperol Speed. Vrata můžete zasadit do průchodu až o 25 metrech čtverečních. Díky své speciální konstrukci si přitom můžete být jistí, že tato vrata s vámi zůstanou opravdu dlouho. Mechanické namáhání jednotlivých dílů je totiž omezeno na minimum a to za pomocí speciální technologie – je zde frekvenční měnič pohonné jednotky řízený mikroprocesorem, který dodává vratům schopnost měkkého rozběhu i dojezdu.

I pro ovládání vašich vrat máte několik různých možností. Je zde možnost ovládat vrata indukční smyčkou, tahovým spínačem, kódovým zámkem, také ale tlačítkem nebo třeba fotobuňkou. Výběr je zkrátka široký a je to jen na vašem vkusu a technických požadavcích.

Svá nová fóliová rychloběžná vrata můžete získat jak telefonicky, tak osobní návštěvou prodejny společnosti. Máte také možnost objednat si vrata i s jejich montáží – v takovém případě vás v místě montáže vrat navštíví technik společnosti, s nímž proberete možnosti montáže. Pak už jen sepíšete objednávku a můžete se těšit na nová vrata.

Společnost Univers Tech s.r.o. se již od roku 1990 řadí ke špičce ve svém oboru. Se svým pro zákaznicky orientovaným přístupem, vynikajícím poměrem mezi cenou a kvalitou garážových vrat i inovacemi a flexibilním přístupem si vypěstovala dobré jméno, díky kterému si tuto společnost žádají další a další spokojení klienti.

Napsat komentář