Nejlevnější povinné ručení od pojišťovny Slavia

Pojišťovna Slavia vám pro rok 2011 nabízí nejlevnější povinné ručení, k němuž navíc obdržíte Pojištění přestupků v provozu na komunikacích zdarma na jeden rok. Navíc pokud si povinné ručení sjednáte online získáte slevu ve výši 15%! Při přestupu k pojišťovně Slavia se nemusíte obávat, že přijdete o dosavadní bonus. Bonus za bezeškodní průběh vám bude převeden i do nové smlouvy. Navíc si tento bonus můžete převést na havarijní pojištění, čímž ušetříte až 50 % na pojistném.

Na výběr máte ze dvou variant povinného ručení. POV ZÁKLAD nabízí základní limity pojistného plnění ve výši 35/35 mil. Kč. S variantou POV PROFI získáte mnohem vyšší limity a to ve výši 100/100 mil. Kč a navíc zdarma nadstandardní asistenční služby SLAVIA ASSISTANCE pro případ nehody i poruchy.

Pro rok 2011 nabízí pojišťovna Slavia zajímavé slevy a bonus. Máte-li v rodině více vozidel, máte nárok na 11% slevu za každé druhé, třetí a čtvrté vozidla. 15% slevu obdržíte, pokud přislíbíte bezeškodní průběh v následujících 24 měsíců. Invalidům, kteří vlastní vozidla s úpravou řízení, poskytují slevu 30 % a za používání zimních pneumatik získáte 5 % slevu. Navíc si k povinnému ručení můžete sjednat další připojištění jako je pojištění skel, živelní pojištění, zavazadel, úrazu, atd.

Napsat komentář