Originální vizitka jako předpoklad úspěchu

phpThumb_generated_thumbnailjpegKvalitní vizitka je základem obchodního úspěchu. Pokud jednáte se svým potenciálním obchodním partnerem a v průběhu jednání vytáhnete vizitku, která svým vzhledem spíše odpudí, pak budete mít po obchodu. Takováto situace je poměrně zbytečná, jelikož možností realizace vaší vizitky je obrovské množství. Výbornou volbou je web tisknisi.cz, který nabízí z pohledu návrhu a výroby vizitek skvělé možnosti. Buďme ale konkrétnější a podívejme se na tyto výhody podrobněji.

Síla v jednoduchosti

Moderní designové vizitky by měly stoprocentně zaujmout, z čehož plyne fakt, že nemusí být nijak složité. Při pohledu na vizitku vás většinou zaujme jednoduchý obrázek anebo tvar. Nabídka vizitek na webu tisknisi.cz je koncipována právě tímto směrem. Vybrat si budete moci z obrovského množství návrhů vizitek. K dispozici je až 200 návrhů. Pouze si jednoduše doplníte text a vyberete si takový vzhled vizitky, který vám bude vyhovovat. Za několik minut máte hotovo a můžete odeslat vizitky na tisk.

Pánský vizitkář

Pánský vizitkář

I levné vizitky jsou efektivní

Na vizitkách u této společnosti můžete na jedné straně vydělat tím, že vaše společnost bude mnohem efektivněji prezentována a na druhé straně ušetřit za jejich výrobu. Jde o skutečně levné vizitky, čehož dokladem budiž i akce, kdy jsou oboustranné vizitky nabízeny za cenu jednostranných. Vzor vizitky si přitom budete moci vybrat jak z předem připravených vzorů, tak si vyrobit i vlastní. K nově realizovaným vizitkám jsou nabízeny i vizitkáře, a to se slevou 35%. Při objednávce nad 900 nebudete muset platit ani poštovné.

Dámský vizitkář

damsky vizitkar

Maximální kvalita vizitek

Každá vizitka musí zaujmout jak vzorem, tak i samotným papírem. Již jenom dotyk prstů musí být v kontaktu s vizitkou příjemný. Všechny vizitky od tisknisi.cz jsou vytištěny na křídovém papíru nejvyšší kvality. Tisk vizitek probíhá za pomocí ofsetové tiskárny, takže je dosaženo i maximálního množství barev.

Napsat komentář