Pojištění vozidel od Hasičské vzájemné pojišťovny

S Hasičskou vzájemnou pojišťovnou si může sjednat komplexní pojištění vozidel, které vám zaručí kvalitní pojistnou ochranu pro všechny možná rizika.

Zákonné pojištění vozidel (povinné ručení) vás ochrání před nepříjemnými finančními důsledky škody, které způsobíte provozem svého vozidla třetím osobám na jejich zdraví či majetku. Hasičská vzájemná pojišťovna vám nabízí výběr ze dvou možnosti STANDARD a NADSTANDARD. Druhá varianta je rozšířenou verzí a obsahuje vyšší limity pojistného plnění a také rozšířené asistenční služby. Úrazové pojištění řidiče zdarma je součástí obou variant. K základní nabídce je možné si sjednat další připojištění. Pro dobrovolné hasiče, vozidla SH ČMS  držitele ZTP průkazu nabízí zajímavé slevy.

Škody, které vám nepokryje povinné ručení, jsou hrazena z havarijního pojištění. Může jít o škody způsobené přírodním živlem (např. vichřice, povodeň, požár), vandalismem nebo odcizením vozidla či jeho částí. Havarijní ručení samozřejmě kryje škody, které si na svém autě způsobíte vlastní vinou. K havarijnímu pojištění také patří asistenční služby, které platí nejen na území ČR, ale v celé Evropě.

Napsat komentář