Pojišťovna UNIQA

Pojišťovna UNIQA byla založená v roce 1993. Na jejím založení se podílela rakouská pojišťovací skupina UNIQA International Versicherungs-Holding GmbH, která je rovněž jejím jediným akcionářem. Pojišťovna UNIQA je držitelem univerzální pojišťovací licence a poskytuje profesionální služby a servis v neživotní i životním pojištění.

Na českém trhu patří UNIQA ke stabilním pojišťovacím ústavům, která mají početnou klientelu. Na území České republiky je zastoupena stovkou obchodních míst, které jsou řízeny regionálními ředitelstvími. UNIQA je také zastoupena v okolních evropských i mimoevropských zemích (např. Maďarsko, Rumunsko, Polsko, Švýcarsko, Rusko, Bulharsko, Chorvatsko).

Pojišťovna UNIQA  se zaměřuje především na menší a větší průmyslové podniky, ale část její klientely tvoří také občané. Mezi hlavní produkty patří pojištění majetku a odpovědnosti, stavební a montážní pojištění, pojištění přepravy, pojištění vozidel (povinné ručení, havarijní pojištění), pojištění domácností, úrazové a zdravotní pojištění, atd.

Napsat komentář