Posílejte sms zdarma

Ťukání SMSsek je činnost často velice zdlouhavá a s některými cenovými tarify také nákladná – zvláště, když sms zpráv napíšete opravdu hodně. Na druhou stranu je to ale stále rychlejší způsob komunikace, než posílání zpráv pomocí sociálních sítí či e-mailu, protože zatímco telefon má u sebe většinou každý, stálý přístup k internetu odkudkoli pořád ještě není takovou samozřejmostí.

Pro ušetření času a v mnoha případě i peněz tu však jsou portály, jež nabízejí posílání sms zdarma. Jde tak o rychlý a efektivní způsob, jak někomu poslat zprávu, zvláště pokud se vám na klávesnici počítače píše lépe než na té telefonní.

SMSmánia.cz představuje webové stránky, s jejichž pomocí můžete minimálně posílat sms zdarma do všech sítí. Nezáleží ta na tom, jakého operátora má zrovna váš partner, potomek, rodič či současný šéf – se stránkami SMSmánia.cz můžete rozesílat sms zdarma O2, pro T-Mobile i Vodafone.

SMSmánia.cz však neznamená „pouhé“ sms zadarmo. Jde totiž o službu, jež se snaží nabídnout také pověstné něco navíc, kvůli které se k ní budete rádi vracet. Stačí, když vyplníte registraci a můžete užívat všech vylepšení, které stránky nabízejí. Nejen sms zdarma, ale i přehledný adresář na těchto stránkách stojí za to, nemusíte totiž zas a znova hledat požadované číslo v seznamu svého telefonu. Zajímavé jsou ale také statistiky odeslaných zpráv společně s archívem zpráv či automatickým podpisem nebo propojení s mobilní aplikací textovka. Registrací tak opravdu získáte mnohem víc, než jen sms do všech sítí zdarma.

Portál SMSmánia.cz je zkrátka skvělým místem pro každého, kdo si rád ušetří trochu práce s psaním textových zpráv přátelům či rodině a ještě ušetří. Vyplňte jednoduchou registraci na výše jmenovaných stránkách a dopřejte si sms zdarma O2 i pro všechny ostatní operátory.

One thought on “Posílejte sms zdarma

Napsat komentář