Prodejce automobilů značky Kia

Kvalitní automobil vhodný pro každého, kdo je mlád hlavně duchem, nabízí nejstarší korejská automobilka Kia. Ta svá auta vyrábí už od roku 1944 a tak se může chlubit dlouhou tradicí, zkušenostmi i propracovanou technologií.

Na celém světě najdeme pouhých devět montážních a výrobních závodů v pěti automobilky Kia v pěti zemích světa, přesto ale každoročně spatří světlo tohoto světa více než 2,7 milionů aut této značky. Následně je pak ve více než sto padesáti státech prodává hustě protkaná síť profesionálních dealerů a distributorů.

Pro obyvatele České republiky nabízí tyto vozy společnost Dolnis s.r.o. Tento dealer Kia podepsal již v roce 2004 obchodní smlouvu Kia Motors Czech, díky níž má oprávnění nabízet a prodávat kvalitní, spolehlivé automobily všem těm, kteří si na dobré vozy potrpí.

Kvality vozů Kia jsou už dlouhá léta stavěny na technologickém pokroku – nejenže jsou tedy vysoce ceněny evropskými zákazníky, navíc ale také pravidelně získávají nejlepší hodnocení v testech, kupříkladu v testech bezpečnosti vozidel. Pětihvězdičkové hodnocení získaly tyto vozy třeba v nejtvrdším nárazovém testu na světě, Euro NCAP.

Zároveň však společnost Kia dbá na to, aby její vozidla byla co nejvíce přívětivá k životnímu prostředí. Produkuje tak SUV vozy s pohonem na palivové články. Proud palivových článků pohání elektromotory aut, jež jsou ekologičtější, než klasické spalovací motory.

Toto vše jsou dobré důvody, proč při volbě nového automobilu zvolit právě vozy Kia. Kompletní přehled nabízených modelů naleznete jak na stránkách výrobce, tak také u svého dealera Kia Motors Czech.

2 thoughts on “Prodejce automobilů značky Kia

Napsat komentář