Služby a produkty, které potřebujete

Dlouholeté zkušenosti s pojištěním, které už měl nebo znal někdo z vašich strýců či babiček, nabízí Hasičská vzájemná pojišťovna, u nás funguje tato pojišťovna již od roku 1900. Jak už sám název vypovídá, tato pojišťovna vznikla díky sjednocení hasičů, kteří chtěli mít vlastní, spolehlivou pojišťovnu nejen sami pro sebe, ale i pro ostatní občany. Pojištění staveb, bydlení, povinné ručení, havarijní pojištění, životní pojistky nebo cestovní pojištění, to vše si můžete u Hasičské vzájemné pojišťovny uzavřít.

Životní i neživotní pojištění si můžete sjednat prakticky kdekoliv, Pojišťovna ČSOB má pro vás připraveno mnoho produktů, které se vám budou jistě líbit. Firemní pojistky, životní pojištění nebo pojištění vozidel, lze u ČSOB sjednat snadno a velmi rychle. Pokud ještě váháte, podívejte se na internet, stránky Pojišťovny ČSOB jsou velmi přehledné a vše, co potřebujete zjistíte během chvíle.

Osobní přístup ke klientovi ku jeho spokojenosti, to je důležité kritérium Pojišťovny Generali. Bezplatné poradenství, servis, který klientům pomůže skoro cokoliv vyřešit má Pojišťovna Generali. Některé produkty lze sjednat online a i vyřídit škodu na majetku či na vozidle, lze bez zbytečného čekání. Stačí vyplnit důležité formuláře a je hotovo. Pojištění osob, majetku, vozidel či jiné individuální pojistky jsou u Generali možné.

Napsat komentář