Spolehlivý prodej, pronájem a servis kopírek

tiskarnaPotřebujete kopírku pro svou firmu? Pokud ano, tak není na co čekat a je třeba ji jít koupit. Dnes nabízí kopírky spousta firem a určitě stojí zato vybrat si některou, která je schopna kopírky nejde dodat za solidní peníze, ale také v případě nějakých problémů opravit.
Výbornou volbou je společnost Alwer office, která působí na tuzemském trhu již od roku 1 998. Jedná se o společnost, která se zaměřuje na poskytování komplexních služeb v oblasti kancelářské techniky. Široký sortiment a skvělé ceny nejsou jedinými devízami této firmy. Samozřejmostí je i poradenství týkající se výpočetní techniky a v neposlední řadě také její servis.
Společnost řeší jak prodej kopírek a realizuje i prodej multifunkcí. Kopírky si lze buď zakoupit, anebo si je pouze pronajmout. Pokud budete mít o jednu z těchto možností zájem, tak se klidně můžete na společnost Alwer obrátit a bude pro vás vypracována kalkulace ceny za prodej či pronájem zařízení. Je jasné, že většinou se přímo kupují zejména černobílé kopírky, jejichž cena je mnohem nižší, než je tomu u ceny barevných kopírek. Samozřejmostí je u koupených anebo u půjčených zařízení i jejich instalace na místě. Technici společnosti Anwer přijedou na místo a nainstalují konkrétní kopírku či multifunkci na místo dle potřeby objednavatele.
Z konkrétních barevných multifunkcí nabízených společnosti Anwer je naším tipem například e- Studio 3555cse. Tako kopírka je kompatibilní s většinou operačních systémů, jež jsou dnes věžně používány. Umí vytisknout až 35 stran za minutu ve formátu A4 a 18 stran ve formátu A3. Doba zahřívání je u této multifunkce minimální a činí pouhých 12 vteřin. Pokud potřebujete spolehlivou a kvalitní kopírku do kanceláře s frekventovaným provozem, máte vyhráno!

One thought on “Spolehlivý prodej, pronájem a servis kopírek

Napsat komentář