Správa více mikrostránek s WebPerfect Multi

Potřebujete pohodlně spravovat více mikrostránek na různých IP adresách. Pokud ano, tak byste měli zbystřit, jelikož redakční systém Web Perfect to bez větších potíží zvládne. Vy tak budete moci z jednoho administrativního místa spravovat v maximu 15 mikrostránek, jejichž IP adresy se budou lišit. To samé platí i o hostinzích, které mohou být také různé. Není tak nezbytné zaměřovat se na případné další náklady, které by jinak byly spjaty s tím, že byste museli platit každý hosting zvlášť.

Hlavní devízou produktu WebPerfect Multi je především to, že se jedná o redakční systém, který je schopen zajistit správu všech webů z jedné administrace. Vyšší nároky na hosting jsou tak logicky kladeny pouze na jednoho hlavního správce. U ostatních hostingů není problém ani v tom, když běží na různých webhostinzích či freehostinzích. Dokonce není ani vyžadována podpora databáze. Bohatě stačí jen PHP. Mimo správce i webhostingový účet obsahuje 5,10 anebo 15 zrcadlových webů, které budete mít k dispozici. Ministránky tedy představují jednotlivá zrcadla.

Majitele tohoto redakčního systému mimo jiné zaujme také vzhled, který je skutečně perfektní a každý si zde najde přesně to, co potřebuje. Moderní redakční systém WebPerfect Multi z dílny weto.cz webdesign je schopen brát ohled na vlastní webdesign. V zrcadle si klidně vytvoříte vlastní grafiku, písmo a jiné záležitosti. WebPerfect Multi představuje zkrátka vynikající jednoduchou možnost administrace jakékoli mikrostránky. Pokud hledáte maximálně efektivní a kvalitní redakční systém, pak máte cestu otevřenou. Určitě není problém vyznat se v tomto redakčním systému i lidem, kteří ještě nemají dostatečné množství zkušeností s podobnými redakčními systémy. Ovládání je prakticky intuitivní,

Tento článek je v kategorii Internet.

Napsat komentář