Venkovní žaluzie za nejlepší ceny

Vykukující sluneční paprsky jsou samozřejmě příjemnou společností po dlouhé zimě. Přesto ale i o sluníčku platí, že všeho moc škodí, mnoha lidem vadí, svítí-li jim slunce do očí, monitoru nebo televize a tak takové situace řeší žaluziemi a roletami. Venkovní žaluzie jsou zkrátka skvělým vynálezem. Dokáží totiž zabránit průsvitu až osmdesáti procent světelných paprsků a to přitom při zachování denního světla v místnosti – a ještě jako bonus zůstane ve vaší zatemněné místnosti denní světlo. Jejich široké lamely navíc nabízejí možnost nastavit je v libovolném úhlu tak, aby se dovnitř dostal dostatek paprsků, ale zároveň jste se vyhnuli zvědavým pohledům z venčí.

Krom toho, že jde o praktický doplněk tvoří žaluzie venkovní také důležitý architektonický prvek – naleznete je nejen na stavbách kancelářských, ale také na bytových či rodinných domech. V nabídce společnosti Univers naleznete pestrou nabídku lamelových barev, díky čemuž můžete novými žaluziemi ještě více dotvořit vzhled fasády vašeho domu či bytu.

Venkovní žaluzie se přitom mohou v mnoha ohledech lišit. Není to jen venkovní žaluzie cena, ale také technické parametry, co tvoří žaluzie. Záleží také na tom, kam byste své žaluzie rádi umístili, nebo i na tom, jak je chcete ovládat, respektive zda byste raději motorizované žaluzie nebo s klasickým ovládání na kliku.

Pověsit je můžete přímo na okno, do předem připraveného prostoru či pod fasádu. Z jiného pohledu jsou navíc zajímavé motorizované žaluzie s možností ovládání na dálkové ovládání či pomocí ovládacího panelu na zdi. Obě varianty mají samozřejmě svá pro a proti a předokenní žaluzie cena tak nejsou jedinými parametry, které byste měli zvážit, ale také třeba to, nakolik si přejete vyhnout se sekání drážek pro kabeláž či zda se neobáváte častého hledání ovladače žaluzií.

Samotné žaluzie pak můžeme rozdělit do tří nabízených typů pojmenovaných Z 90, Z 70 a C 80. Rozdíly mezi jednotlivými typy jsou převážně v rozměrech, o všech se však dá říct, že jsou vhodné pro plochu až 14 metrů čtverečních. Jejich lamely jsou hliníkové a vyválcované do tvaru písmene Z se šířkou 90 mm. Horní profil lamely je tvořen pozinkovaným ocelovým plechem, na spodní části lamely najdete extrudovaný hliník.

Pokud se rozhodnete vybrat si zatemňovací systém Univers, určitě se budete zajímat o venkovní žaluzie ceník. Jeho kompletní verzi na webových stránkách této společnosti sice nenajdete, přesto ale můžete využít kontaktů a nechat si vyhotovit kompletní kalkulaci individuálně a na míru svým potřebám. Výsledná cena totiž samozřejmě závisí na více parametrech, jako je typ lamel, ovládací prvky či to, zda požadujete montáž. Proto je i pro klienta jednodušší, když se mu dostane rovnou kompletní kalkulace místo zdlouhavého hledání výrazu předokenní žaluzie ceník a dopočítávání konečné ceny.

Společnost Univers Tech s.r.o. se může chlubit tradicí trvající již dlouhých tři a dvacet let. Její sídlo i výroba je situována v Kladně, odkud dodává obyvatelům v celé zemi vratové systémy i zatemňovací techniku. V její nabídce tak nenajdete pouze žaluzie, ale také markýzy, rolety, brány či vrata. I vy se můžete odevzdat do rukou firmy, jež nabízí vysokou kvality při nízké ceně, inovace, flexibilitu a vysokou orientovanost na spokojenost zákazníka.

One thought on “Venkovní žaluzie za nejlepší ceny

Napsat komentář