Vyberte si kvalitní rybářské vybavení

fisher-1205514-mNákup kvalitního rybářského vybavení dnes může být doslova hračkou. Zakoupit rybářské pruty anebo jinou rybářskou výbavu můžete buď na internetu, anebo kamenné prodejně. Optimální je ovšem zejména kombinace obou variant. Tu nabízí společnost T-Sport, která vlastní jednak eshop a jednak kamennou prodejnu na Kladně. Tato společnost je na trhu již celý 21 let a nabízí nejširší sortiment rybářských potřeb. Vyberete si tedy i v případě, že patříte mezi opravdu náročné rybáře. Buďme ale konkrétní a podívejme se na konkrétní sortiment a některé tipy na rybářské pruty.

Komplexní nákup se vším všudy

Z nabídky internetového obchodu společnosti T-Sport můžete zvolit jak celou řadu rybářských prutů, tak třeba i ty nejmodernější a nejznámější rybářské navijáky, třpytky, návnady a spousty dalších potřeb souvisejících vyloženě s rybolovem. Samozřejmostí je i rybářské oblečení a v neposlední řadě i výbava rybáře i pro delší pobyt u vody. Na své si přijdou jak klasičtí rybáři, tak i sumcaři anebo vyznavači rybolovu v tekoucích vodách. Ze sortimentu rybářských prutů uvádíme dva zajímavé tipy.

Prut Enigma Feeder Mivardi 3,6 m 30 – 90 g

Tento rybářský prut je určen pro akce typu Medium a jedná se o prut feederový. Koupíte je i ve verzích Heavy a Super heavy. Tři kalibrované špičky, precizní povrchová úprava a anatomicky přizpůsobená rukojeť zajistí maximálně pohodlný rybolov se vším všudy. Vynikající akce je zajištěna i díky nízké hmotnosti, jež je dána především tenkých a rychlým blankem EXHRC70 z carbonu.

JRC Contact tele 360 cm / 3 LB

Jestliže nejraději lovíte kapry, pak je třeba volit kvalitní kaprový prut. Mezi vynikající kaprové pruty se řadí třeba prut JRC Contact tele 360 cm / 3 LB, který dokáže nabídnout maximálně pohodlný rybolov se vším všudy. Disponuje redukovanou transportní délkou a překvapí jistě i maximálně pevný blank z japonského uhlíkového grafitu. Zapomenout nemůžeme ani na DPS sedlo navijáku anebo na gumové držadlo pro maximální pohodlí při lovu.

One thought on “Vyberte si kvalitní rybářské vybavení

Napsat komentář