Vybírejte podle recenzí a testů

Rádi byste vyzkoušeli něco nového, ale nevíte, co přesně? Zdá se vám, že všechny produkty kupříkladu v potravinách jsou v podstatě stejné a tak je to jedno? Nebo naopak váháte, protože se bojíte, že alternativa nebude tak dobrá jako to, co kupujete obvykle? A co když k takovému problému existuje řešení?

Navštivte webové stránky Testblog a hned budete mít po starostech s nákupy. Jde totiž o blog, který průzkum starých i nových produktů na trhu dělá za vás – najdete zde recenze a testy nejrůznějších výrobků, na které si jen můžete vzpomenout.

Momentálně Testblog nabízí hned několik kategorií – testuje potraviny a kosmetiky, k tomu i elektro či třeba nářadí. V centru jeho zájmu jsou přitom známé a zajímavé značky, jako je Garnier, Pilos, La Roche-Posay, Emco, Schwarzkopf a mnoho dalších značek, jejichž testy naleznete právě na blogu Testblog.cz.

Pro uživatele Testblogu je zajímavá i řádka dalších funkcí. Už jen třeba odkaz Poslat tip na recenzi v záhlaví stránky. Zde jednoduše kliknete, vyplníte online formulář a bude – li váš návrh vybrán, objedná ho Testblog, nafotí, vyzkouší a napíše o něm recenzi, z níž se můžete dozvědět, nakolik stojí daný zvolený produkt za koupi. Můžete se tak vcelku aktivně podílet i na tom, co na Testblogu najdete za recenze.

Zajímavá je i možnost přihlášení se k odběru newsletteru. Budete tak neustále v obraze a budete mít jasný přehled a představu o tom, co na stránkách Testblog můžete najít nového a zajímavého. I to je koneckonců důvod, proč jeho stránky navštívit a do blogu se zamilovat – vyplníte – li objednávku newsletteru, nikdy nepřestanete být v obraze.

One thought on “Vybírejte podle recenzí a testů

Napsat komentář