Výhodné pojištění vozidel od Wüstenrot pojišťovny

Chcete-li si zajistit kvalitní pojištění pro vás i vaše vozidlo, využijte výhodné nabídky od pojišťovny Wustenrot a uzavřete si za výhodných podmínek povinné ručení i havarijní pojištění společně. S pojišťovnou Wustenrot získáte výhodné sazby pro povinné ručení, které jsou určovány výkonem motoru. Výhodou pojištění od Wustenrot je také fakt, že si můžete uzavřít havarijní pojištění i povinné ručení online, za což získáte příjemnou slevu ve výši 10%.

U povinného ručení si můžete dle vlastní úvahy vybrat výši limitu pojistného plnění a to mezi nejnižším zákonem stanoveným 35/35 mil. Kč a nebo si pro jistotu zvolíte vyšší 70/70 mil. Kč. Součástí obou variant jsou základní asistenční služby, které jsou platné jak v České republice, tak po celé Evropě. Navíc si je můžete za příplatek rozšířit. Řidičům z menších měst a obcí jsou navíc poskytovány výhodnější sazby. Máte-li v rodině více vozidel, pak určitě uvítáte slevu 10 % na druhé a třetí vozidlo.

U havarijního pojištění Allrisk si můžete být jistí, že vaše vozidlo ochrání proti všem možným rizikům. Máte-li vozidlo, které dle pojišťovny Wüstenrot patří do nižší a střední třídy, pak máte nárok ještě na výhodnější pojistné.

Napsat komentář