Výtězem Československo má talent se stal Josef Pavlusík

Slzy, radost i hněv! Show Česko Slovensko má talent už po tomto víkendu zná svého vítěze. Stal se jím Jozef Pavlusík, který se dojetím přímo na pódiu rozplakal. V rozpačitém duchu se však nesl celý finálový večer. Své o tom ví i porotkyně Lucie Bílá. Po slovech chvály a obdivu, totiž porotkyně dala najevo své zhnusení. Přičinil se o to soutěžící Alex Dowis, který si jedním slovem proti sobě poštval množství lidí.

Je rozhodnuto! Finálové kolo talentové soutěže bylo plné zvratů. Pro letošních finalistů si totiž tvůrci programu připravili velké překvapení. Chvilkami to totiž vypadalo tak, že ani jeden z nich neodejde domů naprázdno. Stačilo na to skutečně velmi málo – potřebovali se jen kolektivní shodnout na tom, že finanční výhra bude procentuálně rozdělena mezi každého z nich na základě diváckého hlasování.

Po tom, co sedm z finalistů s tímto návrhem souhlasili, Alex Dowis dal hlasitě najevo svůj nesouhlas. Jeho „ne“ však mezi diváky vyvolalo vlnu zhnusen. Lidé přítomni v hledišti výtvarníka pořádně vypískali. „Alexi, ty jsi takový vůl, čtyřikrát si mě dostal, dojal a teď … mrzí mě to. Konečně to mohla být soutěž, kde by vyhrálo více lidí a ty si to pokazil. Nepřeji si, aby si vyhrál“, neskrývala své zklamání zpěvačka, která byla řádně nasupená. Její kolega Jaro Slávik měl však jiný názor. „Já s Alexem souhlasím. Vítěz může být jen jeden. Alex, poštval sis proti sobě mnoha a toto ti lidé neodpustí. Ale bez ohledu na to, co si o tom kdo ku * va myslí, máš můj respekt“, zvolal s úsměvem na tváři producent.

Dowis měl i přes pobouření lidí úspěch na dosah. O vítězi se rozhodovalo mezi ním a Josefem Pavlusíkom. Výhru v podobě cesty kolem světa a finanční odměnu ve výši 100 tisíc eur však získal skromný operní zpěvák. Ten se po oznámení výsledků dojetím rozplakal. „Děkuji vám všem, já nevím, co mám říct, nemám slov“, hloubky se slzami v očích vítěz. „Myslím, že takové soutěže by neměli dělat jednou za rok, ale každý měsíc. Velký potlesk pro všechny soutěžící v této soutěži“, dodal Jozef ve své děkovné řeči.

Ještě před vyhlášením výsledků si však řekla o slovo Lucie Bílá. Chtěla se totiž omluvit Alexovi Dowisovi. „Ty nejsi vůl, ale já. Já jsem strašně impulzivní, proto jsem takto reagovala. Vážím si tě a respektuji tě. Doufám, že mi odpustíš“, kaje se zpěvačka.

Šanci vyjádřit se dostal i samotný Alex. „To moje ne bylo proto, že tomu vítězi může ta výhra změnit život. Ty drobné nic neřeší. Musíme stále shánět množství peněz a tomuto člověku to velmi pomůže“, poznamenal výtvarník, který svým rozhodnutím rozdělil diváky na dva tábory.

Po skončení přímého přenosu se Josef netajil tím, že už přibližně ví, co udělá se svou výhrou. „Určitě s ní rozumně naložím. Asi si pořeším soukromou konzervatoř, dodělám si školu a budu se věnovat hudbě, „prozradil nám mladík, který byl stále velmi dojatý.“ Je to nádherné. Mně je stále do pláče, nečekal jsem to“, reagoval na margo svého úspěchu.

Zajímalo nás také, jak zpěvák vnímal rozhodnutí svého soupeře Dowisa. „Alex věděl, co dělá a věděl za čím si jde. Má rozjeté nějaké projekty a on sám mi řekl, že tyto peníze, které by vyhrál by šli do filmu a neměl by z nich nic. Řekl mi, že si to zasloužím nejvíce, že mám na to, abych to vyhrál. Já jsem tomu nevěřil, ale jsem velmi šťastný“, uzavřel Pavlusík.

zdroj topky.sk

Tento článek je v kategorii Zábava.

Napsat komentář