Zděné rodinné domky

Základem pro krásné a moderní bydlení jsou zcela určitě rodinné domky postavené z cihel. Samozřejmé je, že nejde o klasické cihly, ale o cihelné bloky. Tyto bloky jsou na rozdíl od cihel mnohem větší a stavění z nich je bezproblémové. Stačí pouze nakoupit materiál a pak se již dějí věci velmi rychle. Novostavby mohou takto vzniknout ze dvou základních druhů cihel.

Jít může jak o cihly broušené, tak i o cihelné bloky nebroušené. Modernější variantu představují broušené cihelné bloky, které jsou skvělé hlavně v tom, že se pokládají pouze na jakýsi typ lepidla. Takovéto bloky jsou přímo konstruovány tak, aby jeden zapadal do druhého naprosto přesným způsobem. Bratislava novostavby takovéhoto typu ukazuje ve své plné kráse třeba v mnohých oblastech na svém okraji. Pokud se člověk prochází těmito moderními vilovými čtvrtěmi, tak je mu jasné, že cihelné materiály dnes dokážou doslova zázraky.

Ostatně realitne kancelarie Bratislava nabízejí tyto domy ve velkém množství a z nabídky těchto domů si bude umět vybrat prakticky každý. Cena takovýchto domů není zrovna příliš vysoká, nicméně ve srovnání s takovými dřevostavbami pochopitelně tento typ domů vyjde dráž.

2 thoughts on “Zděné rodinné domky

Napsat komentář