Žena (25) porodila na chodníku: Strážnici si mysleli, že je opilá!

Nastávající maminky se celé těhotenství připravují na moment, kdy svého potomka přivítají na světě. Někdy to však za ně rozhodně osud, jako tomu bylo i případě Kim Leigtonovej z Velké Británie. Porodní bolesti ji totiž zastihli uprostřed noci a nemocnice byla příliš daleko.

Takto si to určitě nepředstavovala! Pětadvacetileté Kim zbývalo ještě několik týdnů do porodu, když jí před pár dny v jedenáct večer praskla plodová voda. Operátor záchranné linky jí řekl, že má ještě čas a ať si vezme nějaké léky proti bolesti.

Kontrakce byly však z hodiny na hodinu silnější, a tak mladá maminka neměla jinou možnost, než se vybrat do nemocnice sama. Už když kráčela po schodech, věděla, že do ní dojít nestihne. Cítila totiž, jak z ní leze děťátko ven.

Její matka Sue zatím rychle běžela pro auto. Když se k ní o minutu vrátila, viděla Kim sedět na chodníku vedle obchodního centra. Přiběhli k ní i strážníci s dekami, kteří ji uklidňovali. O pár minut později už držela v náručí dcerku Leanne, uvedl Daily Mail. Celý porod zachytila ​​bezpečnostní kamera.

„Řekli mi, že si nejprve mysleli, že jsem opilá, protože jsem se potácela. Ale hned, jak si uvědomili, že rodím, utíkali mi pomoct. Počkali se mnou, dokud nepřišla záchranka,“ řekla Kim, která má kromě Leanne ještě čtyřletého syna Lewise.

zdroj topky.sk

Napsat komentář